Absolut Spirits Co. rozpoczyna globalną kampanię CRM dla marki Absolut

Firma Absolut Spirits Co. rozpoczyna realizację pierwszego w historii międzynarodowego programu zarządzania relacjami z klientem (customer relationship management - CRM)...

Firma Absolut Spirits Co. rozpoczyna realizację pierwszego w historii międzynarodowego programu zarządzania relacjami z klientem (customer relationship management - CRM) dla swojej sztandarowej marki wódki Absolut. Program, który koncentruje się wokół stron internetowych Absolut.com, ma na celu informowanie konsumentów o nowościach produktowych Absoluta oraz o imprezach promocyjnych. Strategię i kreację komunikacji związanej z tym programem przygotowała amerykańska agencja marketingowa Emerge. Firma Absolut Spirits Co. z siedzibą w Sztokholmie (należąca do szwedzkiego holdingu Vin & Sprit) jest właścicielem marki wódki Absolut, która sprzedawana jest w kilku odmianach: Peppar, Citron, Kurant, Mandarin i ostatnio wprowadzona Vanilia. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.