Upstairs Young & Rubicam wygrała przetarg na obsługę projektu społecznego Avonu

Agencja reklamowa Upstairs Young & Rubicam zajmie się obsługą jednego z projektów dla firmy kosmetycznej Avon. Będzie to akcja realizowana...

Agencja reklamowa Upstairs Young & Rubicam zajmie się obsługą jednego z projektów dla firmy kosmetycznej Avon. Będzie to akcja realizowana w ramach ogólnoświatowej działalności charytatywnej firmy, w Polsce prowadzonej pod nazwą "Wielka kampania życia - Avon kontra rak piersi". Na jesień br. planowany jest start nowego programu pod hasłem "Pierwsze USG". Jego celem jest zachęcanie kobiet do wykonania tego badania. "Jest to pierwsza nasza akcja charytatywna wspierana kompleksową kampanią reklamową - mówi Karolina Kajdanowicz, odpowiedzialna za realizację projektu w Avonie. - Wcześniej nasze akcje otrzymywały wsparcie billboardowe, a jesienią ub.r. emitowaliśmy 15-sekundowy film autorstwa agencji Dream Team. Jednak nigdy żadna nasza akcja charytatywna nie była wspierana działaniami reklamowymi na taką skalę jak te, które planujemy". Przygotowanie kampanii (mediaplan obejmuje prasę, telewizję, outdoor) powierzono Upstairs Young & Rubicam, która pokonała w przetargu dwie inne agencje: G7 i Dream Team. Kampania ma wystartować w połowie września br., potrwa co najmniej przez miesiąc. Upstairs Young & Rubicam jest też autorem logo programu "Pierwsze USG" oraz odświeżyła logo całej akcji "Wielka kampania życia - Avon kontra rak piersi". (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.