Daewoo FSO-Motor rozstrzygnął przetarg na kreację radiową

Firma Daewoo FSO-Motor podjęła decyzję o powierzeniu budżetu kreacji działań reklamowych w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Spoty radiowe opracowywać będzie...

Firma Daewoo FSO-Motor podjęła decyzję o powierzeniu budżetu kreacji działań reklamowych w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Spoty radiowe opracowywać będzie agencja reklamowa RPM Tarnów, natomiast kreacja prasowa będzie wykonywana wewnętrznymi siłami spółki. "RPM Tarnów zaproponowała najlepsze scenariusze spotów radiowych, natomiast w związku z tym, że nie odpowiadała nam żadna z propozycji layoutów prasowych, jakie zaprezentowały agencje, tymi działaniami zajmiemy się we własnym zakresie" - mówi Jerzy Pniewski, dyrektor departamentu sprzedaży Daewoo FSO-Motor. Planowaniem i zakupem mediów dla Daewoo FSO-Motor zajmie się wybrana w ubiegłym tygodniu agencja ABC Projekt (pisaliśmy o tym w DS "MMP" 23 marca). O budżet kreacyjny i mediowy starały się także agencje ARM i Komar. Kampania radiowa Daewoo będzie miała miejsce po świętach wielkanocnych, a kampania prasowa będzie organizowana w prasie lokalnej przez dealerów Daewoo. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.