Sieć mPunkt wprowadza serię telefonów na dwie karty SIM

Sieć mPunkt wprowadziła do sprzedaży cztery różne modele telefonów pozwalające na jednoczesną obsługę dwóch kart SIM.

Technologia Dual SIM umożliwia korzystanie z oferty dwóch operatorów jednocześnie, bez konieczności posiadania dwóch telefonów, co stanowi świetne rozwiązanie dla osób korzystających na co dzień z telefonu służbowego i prywatnego. Ponadto każdy z wprowadzonych modeli ma dodatkowe ciekawe funkcje, które mogą pomóc klientowi dokonać wyboru zależnie od potrzeb.

  • MyPhone 3350 w cenie 278,89 zł w ofercie telefonów bez umowy z operatorem. To propozycja dla osób, które cenią sobie klasyczne i proste rozwiązania w przystępnej cenie. MyPhone 3350 proponuje swoim użytkownikom odtwarzacz MP3, wbudowane radio FM z możliwością nagrywania, organizer z kalendarzem, alarmem i zegarem. Nie zabrakło również dyktafonu, kalkulatora, stopera, przelicznika walut czy kilku gier.
  • MyPhone 8810TV w cenie 437,98 zł w ofercie telefonów bez umowy z operatorem. Ten model ma wbudowany tuner telewizji pozwalający na odbiór kanałów: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls. Interesujące programy można zapisywać na karcie pamięci. Ekran o przekątnej 2,6 cala, obsługujący 262 tys. kolorów zapewnia  wysoką jakość obrazu, a jednocześnie dzięki funkcji dotykowej umożliwia rozpoznawanie pisma odręcznego i szybkie wprowadzanie znaków. Wśród licznych funkcji urządzenia nie zabrakło również radia FM, aparatu cyfrowego, złącza bluetooth, czytnika e-booków, a także odtwarzacza muzycznego i wideo
  • Trak CP150 w cenie 408,70 zł w ofercie telefonów bez umowy z operatorem. CP-150 wyposażono w 2,2-calowy dotykowy ekran LCD. Telefon działa w dwóch zakresach (900/1800 MHz), ma wbudowany bluetooth 2.0, aparat VGA z funkcją kamery internetowej, dyktafon, czytnik kart mikro SD oraz modulator głosu, który pozwoli zaskoczyć rozmówcę.
  • Trak CP 300 w cenie 518,99 zł w ofercie telefonów bez umowy z operatorem. CP-300 to elegancki telefon z 2,6-calowym ekranem dotykowym LCD. Ma wbudowany tuner telewizji analogowej, kamerę VGA, bluetooth 2.0, radio oraz dyktafon. Obudowę wykonano ze stali szlachetnej grawerowanej laserowo.

Telefony dostępne są w punktach sprzedaży sieci mPunkt oraz sklepie internetowym www.msklep.pl.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.