"Wysokie Obcasy" przygotowały kilka wyjątkowych akcentów w wydaniu urodzinowym

"Wysokie Obcasy", sobotni kobiecy dodatek "Gazety Wyborczej", w najbliższą sobotę będzie obchodził 5-lecie. Weronika Kostyrko, redaktor naczelna "Wysokich Obcasów", powiedziała,...

"Wysokie Obcasy", sobotni kobiecy dodatek "Gazety Wyborczej", w najbliższą sobotę będzie obchodził 5-lecie. Weronika Kostyrko, redaktor naczelna "Wysokich Obcasów", powiedziała, że znajdzie się w nim kilka wyjątkowych akcentów, jak ogłoszenie plebiscytu wśród czytelniczek, które mają wybrać najbardziej chamską publiczną wypowiedź o kobietach w III RP, oraz urodzinowe przyjęcie w rubryce kulinarnej pisma. Na tę ucztę zaprosi Agnieszka Kręglicka. W numerze znajdzie się też rozmowa z Ritą Gombrowicz, wdową po Witoldzie Gombrowiczu, oraz reportaż o wyborach miss milicji w Rosji. Wydaniu urodzinowemu "Wysokich Obcasów" towarzyszy promocja w wybranych tytułach prasowych. "Wysokie Obcasy" przynoszą "Gazecie Wyborczej" największe wpływy reklamowe spośród jej dodatków magazynowych. Według danych Expert Monitora za rok 2003 wpływy brutto, bez autopromocji, "Wysokich Obcasów" wyniosły 26,4 mln zł, a "Dużego Formatu", który ukazuje się aktualnie z wydaniem poniedziałkowym "Wyborczej" - ponad 12,5 mln zł. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.