Iwona Sarachman będzie nowym rzecznikiem Coca-Coli

Iwona Sarachman, która pełniła funkcję rzecznika prasowego Philip Morris Polska SA, przechodzi do Coca-Cola Poland Services, gdzie obejmie stanowisko public...

Iwona Sarachman, która pełniła funkcję rzecznika prasowego Philip Morris Polska SA, przechodzi do Coca-Cola Poland Services, gdzie obejmie stanowisko public affairs and communications managera. Będzie odpowiadać za kontakty z mediami oraz pełnić funkcję rzecznika prasowego. Poszukiwania nowej osoby na to stanowisko trwały od połowy ub.r., po tym jak z firmy odszedł poprzedni rzecznik Coca-Coli Krzysztof Jakubiak. Tymczasowo jego obowiązki przejęła Agnieszka Zyśk, junior communications manager w departamencie PR, która jednak również zapowiedziała swoje odejście. Iwona Sarachman w Philip Morris Polska pracowała od września 2000 r. (ostatnio na stanowisku government relations managera, odpowiedzialnego również za kontakty zewnętrzne). Wcześniej była zatrudniona jako public and government affairs advisor w firmie paliwowej Amoco (w Polsce i w Londynie) oraz na podobnym stanowisku w centrali koncernu BP w Londynie (w styczniu 1999 r. obie firmy połączyły się, tworząc firmę BP Amoco). Iwona Sarachman ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie Jagiellońskim, ma także dyplom MBA. Jeszcze nie wiadomo, kto obejmie po niej funkcję rzecznika Philip Morris Polska. (MB)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.