Agencja E.P. Creative Services rozpoczyna współpracę z Hero Polska

Agencja reklamowa Elżbieta Pełka Creative Services (E.P. Creative Services) rozpoczyna współpracę z firmą Hero Polska. Współpraca będzie dotyczyć produktów marki...

Agencja reklamowa Elżbieta Pełka Creative Services (E.P. Creative Services) rozpoczyna współpracę z firmą Hero Polska. Współpraca będzie dotyczyć produktów marki Schwartau. Obecnie prowadzone są rozmowy na temat zakresu obsługi. Agencja będzie odpowiedzialna m.in. za wybrane działania ATL i marketing services. Pierwsze efekty współpracy będą widoczne już w maju br. Firma Hero Polska zamierza intensyfikować swoją działalność marketingową. W lutym br. rozstrzygnęła przetarg na dom mediowy - wygrał go dom mediowy MPG Media Planning. Pod koniec marca br. firma podpisała umowę z agencją Event PR dotyczącą współpracy w zakresie public relations (informowaliśmy o tych wydarzeniach w DS "MMP" 25 lutego i 25 marca br.). Hero Polska to polski oddział międzynarodowej korporacji z siedzibą w Lenzburgu w Szwajcarii, działającej na rynku produktów spożywczych. W portfolio polskiego oddziału są marki Schwartau (kremy do pieczywa, dodatki do ciast, sosy deserowe), Corny (batony musli) oraz konfitury Czysta Natura Hero. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.