Advanced Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą farmaceutyczną GSK

Firma Advanced Public Relations (APR) rozpoczęła współpracę z firmą farmaceutyczną GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA. Pierwszym projektem, który APR realizuje w ramach...

Firma Advanced Public Relations (APR) rozpoczęła współpracę z firmą farmaceutyczną GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA. Pierwszym projektem, który APR realizuje w ramach tej współpracy, jest biuro prasowe Bez Recepty - Centrum Informacji GSK. Agencja organizuje spotkania prasowe z udziałem przedstawicieli środowiska medycznego oraz na co dzień współpracuje z dziennikarzami. Bez Recepty - Centrum Informacji GSK zaczęło działalność w lutym 2004 roku. Jest to biuro prasowe informujące o preparatach firmy GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA dostępnych bez recepty (spośród których najbardziej znane to: Rutinoscorbin i Rutinoscorbin Plus, Cholinex, Capivit A+E, Codipar, Visolvit Junior i Visolvit Complex, Magvit, Sebidin Plus). (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.