Nowy miesięcznik edukacyjny na licencji BBC w Egmont Polska

Egmont Polska wyda w nakładzie 60 tys. egzemplarzy nowy magazyn "Nauka na Wesoło" - miesięcznik edukacyjny dla dzieci w wieku...

Egmont Polska wyda w nakładzie 60 tys. egzemplarzy nowy magazyn "Nauka na Wesoło" - miesięcznik edukacyjny dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Jest on opracowany na licencji BBC. "Debiut rynkowy "Nauki na Wesoło" wesprą spoty telewizyjne pierwszych dwóch numerów, działania PR oraz reklamy w innych tytułach Egmontu" - powiedziała Beata Traczyk, specjalista ds. PR w Egmont Polska. Do tytułu będą dołączane prezenty. Nowy tytuł stawia sobie za cel przekazywanie wiedzy w sposób prosty i zabawny. Ma zachęcać dzieci do aktywnego spędzania czasu. Skłaniać je do samodzielności i rozbudzać w dzieciach chęć poznawania nowych rzeczy. Poszczególne działy czasopisma nawiązują do przedmiotów w szkole. Badania Egmontu pokazały, że BBC jest bardzo pozytywnie kojarzoną marką przez matki. Debiut "Nauki na Wesoło" zaplanowany jest na 28 kwietnia, w cenie 5 zł. "Nauka na Wesoło" będzie się ukazywać przynajmniej przez rok. Po dwunastu numerach magazynu wydawca przeanalizuje sprzedaż i zadecyduje o jego przyszłości. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.