Agencja Inventive Communication będzie obsługiwać koncern 3Com

Agencja public relations Inventive Communication będzie obsługiwać koncern 3Com. Kontrakt został podpisany na rok. "Zajmiemy się całością działań public relations...

Agencja public relations Inventive Communication będzie obsługiwać koncern 3Com. Kontrakt został podpisany na rok. "Zajmiemy się całością działań public relations tej firmy, zarówno PR-em produktowym, jak i kształtowaniem wizerunku samej firmy" - mówi Wojciech Antosiewicz, dyrektor zarządzający agencji Inventive Communication. Artur Borowski, sales manager w koncernie 3Com, mówi, że agencja zwyciężyła ze względu na przekonujące referencje i znajomość branży IT. 3Com nie podaje, jakie agencje wzięły udział w przetargu. Wcześniej firma była obsługiwana przez agencję Rowland Communications. Przetarg rozpoczął się pod koniec lutego i został rozstrzygnięty w marcu. Agencja Inventive Communication współpracuje z firmami Ricoh Polska, Creative Labs, Invensys Powerware i Brother International. (PU)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.