Agencja reklamowa Saatchi & Saatchi rozszerzy współpracę z firmą Hoop SA

Agencja reklamowa Saatchi & Saatchi wraz z domem mediowym Zenith Media podpisała umowę na czas nieokreślony z firmą Hoop SA....

Agencja reklamowa Saatchi & Saatchi wraz z domem mediowym Zenith Media podpisała umowę na czas nieokreślony z firmą Hoop SA. Umowa dotyczy fullserwisowej obsługi reklamowej marki Hoop Cola. Od lutego 2003 r. agencja pracowała dla tej marki na zasadzie projektowej. Również na podstawie umowy projektowej wykonane zostały prace dla marki Koop. Obecnie umowa przewiduje także stopniowe zaangażowanie agencji Saatchi & Saatchi w pracę nad wszystkimi markami z portfolio Hoop SA. Budżet Hoop SA trafił do agencji i domu mediowego bez przetargu, na podstawie oceny wcześniejszych prac agencji dla tego klienta. Najbardziej znaną marką Hoop SA jest woda mineralna Arctic, dla której kampanię reklamową z udziałem aktorki Cindy Crawford opracowała agencja reklamowa 4Fame Branding. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.