"Bella" zmienia nazwę, profil i cenę pod kierunkiem nowego naczelnego

Tygodnik Wydawnictwa Bauer "Bella" zmienia swój profil na magazyn poradniczo-rozrywkowy skierowany do kobiet w wieku 25-45 lat oraz nazwę na...

Tygodnik Wydawnictwa Bauer "Bella" zmienia swój profil na magazyn poradniczo-rozrywkowy skierowany do kobiet w wieku 25-45 lat oraz nazwę na "Bella Relaks" pod kierownictwem nowego naczelnego Jarosława Mrożka. Zmiany są wynikiem przeprowadzonych badań fokusowych oraz współpracy z magazynami Bauera wydawanymi w innych krajach - "Avanti" w Niemczech oraz "Claudia" w Czechach. Promocyjna cena magazynu wynosić będzie 1 zł. Począwszy od 16. numeru pisma, które ukaże się na rynku 13 kwietnia, czytelniczki znajdą nowe kolumny poradnicze oraz więcej niż dotychczas stron z krzyżówkami. Odmieniony tygodnik o nakładzie 350 tys. egzemplarzy będzie promowany w telewizji: TVP, Polsat, TVN oraz tytułach prasowych wydawnictwa. Kreacją zajęło się studio Łukasz Film, a planowaniem i zakupem mediów dom mediowy Mediaedge:cia. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.