Te wspaniałe kobiety w swych szalejących maszynach

Pod adresem www.motocaina.pl ruszył kobiecy serwis motoryzacyjny.

Tworzy go zespół dziennikarek od lat związanych z poszczególnymi gałęziami branży, poczynając od tych, które nietuzinkowo testują samochody, motocykle, czy foteliki dla dzieci, po zawodniczki startujące w sportach motorowych chcące dzielić się na łamach portalu swoimi emocjami (m.in. Kinga Wachowska - żużel, Monika Jaworska – wyścigi motocyklowe, Karolina Pilarczyk – drifting).

Motocaina.pl składa się z dwóch podstawowych działów: auto i moto. W każdym z nich kobiety w różnym wieku znajdą interesujące je informacje. Twórczynie portalu zachęcają szczególnie do zapoznania się z obszernym działem sportów motorowych, w którym opisywane są kobiety startujące w poszczególnych dyscyplinach.

Zespół redakcyjny ma ambicję promować wśród kobiet zasady: bezpiecznej jazdy samochodem i motocyklem oraz prawidłowego postępowania w okresie ciąży i macierzyńskim podczas jazdy autem. Chce też zainteresować płeć piękną sportem motorowym, a rodzicom motobrzdąców wskazać możliwości rozwoju umiejętności ich potomstwa. Użytkowniczki znajdą także na stronie m.in. opisy ciekawych "auto-moto podróży", pojazdów zabytkowych, wyjaśnienie zagadnień technicznych, oraz porady serwisowe.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.