Specjalne wydanie "Gali" może przekształcić się w nowy miesięcznik

Na początku kwietnia br. na rynku pojawi się wydanie specjalne magazynu "Gala" (G+J Polska), które może przekształcić się w niezależne...

Na początku kwietnia br. na rynku pojawi się wydanie specjalne magazynu "Gala" (G+J Polska), które może przekształcić się w niezależne pismo. Zdaniem Agaty Materkowskiej, dyrektora wydawniczego "Gali", pismo będzie prezentowało materiały bardziej przekrojowe niż publikacje tygodnika "Gala". Według nieoficjalnych informacji projekt, którego roboczy tytuł to "Gala Plus", ma być pismem dla bardziej wymagających czytelników. Początkowo będzie dwumiesięcznikiem, a docelowo ma przejść na cykl miesięczny. Nakład pisma wyniesie 220 tys. egz., planowana sprzedaż - 150 tys. egz. Objętość "Gali Plus" wyniesie 116 stron, a cena egzemplarzowa - 12,95 zł. Debiut nowego tytułu zostanie wsparty telewizyjną kampanią reklamową oraz promocją w innych tytułach G+J Polska. Pierwszy numer ukaże się z filmem DVD. (JD)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.