Pierwsza od 12 lat kampania vanów Vauxhall w brytyjskiej telewizji

Agencja Lowe przygotowała kreację pierwszej od 12 lat telewizyjnej kampanii reklamowej samochodów typu van produkowanych przez koncern Vauxhall. Spoty nowego...

Agencja Lowe przygotowała kreację pierwszej od 12 lat telewizyjnej kampanii reklamowej samochodów typu van produkowanych przez koncern Vauxhall. Spoty nowego modelu Movano po raz pierwszy zostaną wyemitowane w trakcie transmisji telewizyjnej meczu piłkarskiego pomiędzy dwoma londyńskimi klubami: Arsenal i Chelsea w ramach rozgrywek Champions League na antenie ITV1 6 kwietnia. Film pokazuje młodego mężczyznę najwyraźniej zagubionego w niemal zupełnej ciemności, którego wołanie odbija się echem w pustce. Szybko jednak okazuje się, że mężczyzna zagubił się z tyłu swojego "ogromnego" vana. Spot wyreżyserował Simon Cracknell w Large Productions. Media planował i kupował Initiative Media. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.