Agencja PR Magnifico obsługuje Funclub - biuro turystyki aktywnej

Biuro turystyki aktywnej Funclub z Poznania jest nowym klientem agencji PR Magnifico. Do tej pory działający od kilku lat Funclub...

Biuro turystyki aktywnej Funclub z Poznania jest nowym klientem agencji PR Magnifico. Do tej pory działający od kilku lat Funclub nie korzystał z obsługi PR. Zdecydował się na nią w związku z potrzebą aktywnego dotarcia do dwóch grup wiekowych: dzieci i młodzieży od 10. do 18. roku życia oraz osób w wieku od 18 do 34 lat. Magnifico ma zapewnić nowemu klientowi nowatorskie rozwiązania promocyjne. Karolina Siudyła-Koc, właścicielka Magnifico, poinformowała, że na tym etapie współpracy może jedynie ogólnie zapowiedzieć wprowadzenie kilku programów lojalnościowych dla dzieci i ich rodziców. Funclub będzie docierał do czytelników miesięczników podróżniczych, do magazynów poruszających tematykę turystyczną oraz do dodatków tematycznych w gazetach codziennych. Funclub organizuje spływy kajakowe, tzw. studenckie lato. Jest prekursorem idei Baz Sportów Wodnych. Organizuje także wycieczki objazdowe, wyjazdy dla firm, kolonie i obozy dla młodzieży szkolnej. Agencja Magnifico obsługuje Western Union, magazyny "Aktivist" i "Exklusiv", Call the Crew. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.