Stargraphics wygrała kolejny przetarg grupy Nordea

Firma marketing services Stargraphics należąca do grupy DougFaberFamily wygrała przetarg na obsługę kampanii reklamowej kredytów hipotecznych Nordea Bank Polska SA....

Firma marketing services Stargraphics należąca do grupy DougFaberFamily wygrała przetarg na obsługę kampanii reklamowej kredytów hipotecznych Nordea Bank Polska SA. Nazw pozostałych agencji startujących w przetargu nie ujawniono. Zdobycie tego budżetu oznacza dla Stargraphics zacieśnienie współpracy z całą Grupą Nordea. Niedawno agencja wygrała przetarg na obsługę reklamową w zakresie BTL dla Nordea Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Szczegóły planowanej kampanii nie są znane. Wiadomo, że będzie prowadzona w prasie codziennej, tygodnikach oraz internecie. Agencja planuje również intensywne akcje marketingu bezpośredniego. Agencja Stargraphics powstała w 2002 roku. Do jej kluczowych klientów należą: PSA Finance Polska, Telekomunikacja Polska SA, Agus, Comp SA i Computer Service Support. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.