Loteria 3M wspierana kampanią

Dzisiaj rusza ogólnopolska loteria promocyjna 3M Polska - "Nagrody za 3 kody". Promocja potrwa do 31 maja br. i obejmie...

Dzisiaj rusza ogólnopolska loteria promocyjna 3M Polska - "Nagrody za 3 kody". Promocja potrwa do 31 maja br. i obejmie wybrane produkty 3M z trzech kategorii: artykuły biurowe, produkty do czyszczenia oraz produkty opatrunkowe (sumie 37 produktów). Uczestnicy loterii w zamian za kody paskowe z produktów 3M mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody. Akcja wsparta będzie kampanią reklamową w ogólnopolskiej prasie kobiecej oraz prasie branżowej. Informacje o promocji dostępne będą w gazetkach promocyjnych największych partnerów handlowych 3M. Dodatkowo przygotowano materiały BTL - plakaty i ulotki dystrybuowane w punktach sprzedaży oraz informacje w dystrybuowanej w nakładzie 8 tys. egzemplarzy gazetce "3M Dialog".

Autorem pomysłu na loterię oraz wszystkich działań reklamowych z nią związanych jest agencja Wampum. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.