Bezpłatne warsztaty filmowe dla młodzieży z Ursynowa

Warszawska Szkoła Reklamy organizuje dla młodzieży z warszawskiej dzielnicy Ursynów bezpłatne warsztaty filmowe. Akcja finansowana jest przez Wydział Kultury Dzielnicy Ursynów.

 

Warsztaty rozpoczną się 16 kwietnia 2009 r. i potrwają do połowy czerwca. Przeznaczone są dla starszej młodzieży, powyżej 15. roku życia.
W czasie warsztatów odbędzie się 10 spotkań, w czasie których wykładowcy Warszawskiej Szkoły Reklamy (specjalizacja: produkcja obrazu filmowego i TV) podzielą się wiedzą i przeprowadzą zajęcia praktyczne z zakresu realizacji dzieła filmowego. Zajęcia obejmować będą warsztat scenariuszowy i operatorski oraz realizację dźwięku i montaż. Prowadzone będą w studiu filmowym i pracowniach montażowych Warszawskiej Szkoły Reklamy mieszczących się w siedzibie szkoły, a także w plenerze. Cykl spotkań zakończy się otwartą dla publiczności projekcją zrealizowanych filmów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.