G+J Polska będzie reklamować wydanie specjalne "Gala Plus"

Pod koniec tego tygodnia rozpocznie się kampania reklamowa wydania specjalnego tygodnika "Gala" - "Gala Plus" (G+J Polska). Pismo zadebiutuje na...

Pod koniec tego tygodnia rozpocznie się kampania reklamowa wydania specjalnego tygodnika "Gala" - "Gala Plus" (G+J Polska). Pismo zadebiutuje na rynku 9 kwietnia br. Strategia i kreacja kampanii zostały przygotowane we własnym zakresie. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Działania reklamowe będą prowadzone w stacjach TVN, TVN Siedem, Polsat, w Radiu Zet oraz w prasie: w "Polityce", w sobotnim dodatku do "Gazety Wyborczej" - "Wysokie Obcasy" oraz w innych tytułach G+J. Jak informowaliśmy w DS "MMP" z 30 marca br., "Gala Plus" będzie prezentowała materiały bardziej przekrojowe niż publikacje tygodnika "Gala". Ma być pismem dla czytelników ceniących luksus. Na okładce "Gali Plus" pojawią się Martyna Wojciechowska, Ilona Felicjańska oraz Anna Samusionek. Nakład pisma wyniesie 200 tys. egz., tytuł będzie sprzedawany z filmem na DVD "I Bóg stworzył kobietę". (JD, KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.