Grupa A5 wygrała przetarg na rebranding spółki PolCard

PolCard SA, największa na rynku firma obsługująca karty płatnicze, ogłosiła zwycięzcę przetargu na rebranding spółki. Zwyciężyła agencja Grupa A5, oprócz...

PolCard SA, największa na rynku firma obsługująca karty płatnicze, ogłosiła zwycięzcę przetargu na rebranding spółki. Zwyciężyła agencja Grupa A5, oprócz niej w przetargu uczestniczyły także Dragon Rouge i Codes. Jak powiedziała dyrektor ds. sprzedaży Grupy A5 Aleksandra Sosnowska, za projekt będzie odpowiedzialna wchodząca w skład Grupy A5 firma Totem przygotowana do realizacji najtrudniejszych zadań. Prace rozpoczną się w przyszłym tygodniu audytem, później zostanie przygotowana strategia, architektura marek wchodzących w skład spółki PolCard, a w końcu projektowanie, stworzenie systemów i ich wdrażanie oraz szkolenia. Pierwsze efekty prac powinny być widoczne w maju br., jednak cały proces będzie trwać około sześciu miesięcy. Pomysł rebrandingu, a przede wszystkim zmiany nazwy to wynik planów spółki, która chce rozpocząć działalność paneuropejską; nie jest jednak wykluczone, że nazwa PolCard, która jest silną marką w Polsce, pozostanie nazwą jednej z dywizji spółki w naszym kraju. (MM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.