Mosiej i Lemm awansowały w strukturach Grey Worldwide Warszawa

Anna Mosiej została awansowana na stanowisko head of broadcast w agencji reklamowej Grey Worldwide Warszawa. Pracuje w agencji od 1998...

Anna Mosiej została awansowana na stanowisko head of broadcast w agencji reklamowej Grey Worldwide Warszawa. Pracuje w agencji od 1998 r., dotychczas zajmowała stanowisko producenta radiowego/telewizyjnego. Nadzorowała gros produkcji telewizyjnych i sesji fotograficznych dla kluczowych klientów firmy, np. PTK Centertel, British American Tobacco i Nokii. Grażyna Lemm została mianowana na stanowisko traffic directora. Wcześniej zajmowała stanowisko director of print production. Realizowała projekty m.in. dla: Masterfoods, Procter & Gamble, British American Tobacco, Volkswagen Banku oraz Nokii. W Greyu pracuje od trzech lat. Oba stanowiska, które objęły Mosiej i Lemm, są nowymi funkcjami w strukturze agencji. Do działu traffic dołączyła również Beata Tymińska, która zajęła stanowisko traffic executive. Wcześniej nie była związana z branżą reklamową. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.