Marcin Cendrowicz został szefem nowo utworzonej dywizji Nokii

Marcin Cendrowicz objął w polskim oddziale Nokii stanowisko szefa dywizji, która zajmuje się akcesoriami do telefonów komórkowych. Została ona utworzona...

Marcin Cendrowicz objął w polskim oddziale Nokii stanowisko szefa dywizji, która zajmuje się akcesoriami do telefonów komórkowych. Została ona utworzona w ramach struktur koncernu Nokia na poziomie globalnym na początku br. Oficjalne stanowisko Cendrowicza to sales manager Poland Mobile Enhancements Business Unit, będzie on odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych i marketing akcesoriów telefonicznych oraz za rozwój sieci ich dystrybucji. Marcin Cendrowicz pracuje w Nokii od 1999 r., najpierw jako account manager jednego z operatorów GSM, potem dodatkowo odpowiedzialny także za sprzedaż akcesoriów i za salony firmowe Nokii (których firma ma obecnie 8 w naszym kraju). Wcześniej pracował m.in. przez cztery w polskim oddziale Saab jako asystent dyrektora sprzedaży i marketingu. (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.