Jarosław Wiewiórski został dyrektorem kreatywnym w BBDO Kijów

Jarosław Wiewiórski, dotychczasowy dyrektor kreatywny agencji reklamowej Soda, został dyrektorem kreatywnym ukraińskiego oddziału sieci BBDO w Kijowie. Kontrakt został podpisany...

Jarosław Wiewiórski, dotychczasowy dyrektor kreatywny agencji reklamowej Soda, został dyrektorem kreatywnym ukraińskiego oddziału sieci BBDO w Kijowie. Kontrakt został podpisany na 2,5 roku. Swoją funkcję zacznie pełnić jeszcze w kwietniu br. Wiewiórski wraz z Józefem Dutkiewiczem stanowili przez wiele lat zespół kreatywny. Po odejściu z agencji McCann-Erickson Polska utworzyli w lutym 2003 r. agencję reklamową Soda, która powstała na bazie firmy marketing services Spiro. Agencję najpierw opuścił Dutkiewicz, który od kilku miesięcy pracuje jako senior art director w agencji reklamowej Cytryna. Po odejściu Wiewiórskiego w Sodzie trwa obecnie rekrutacja na stanowisko dyrektora kreatywnego. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.