Agencja Euro RSCG Dialog zmienia nazwę na Euro RSCG 4D

Euro RSCG Worldwide ogłosiła decyzję o globalnej integracji sieci agencji marketing services i interaktywnych pod jedną marką - Euro RSCG...

Euro RSCG Worldwide ogłosiła decyzję o globalnej integracji sieci agencji marketing services i interaktywnych pod jedną marką - Euro RSCG 4D (skrót od: Direct, Digital, Drive i Data). W Polsce do Euro RSCG 4D została włączona agencja Euro RSCG Dialog. "Wejście w struktury nowej sieci oznacza dla naszych klientów poszerzenie oferty innowacyjnych usług, dostęp do światowych zasobów oraz większy komfort pracy - z jedną agencją na każdym rynku. Wierzymy, że w nowej strukturze powstanie wiele kreatywnych rozwiązań biznesowych" - mówi Piotr Badowski, prezes Euro RSCG 4D (do 1 kwietnia 2004 r. - Euro RSG Dialog). Nowa organizacja liczy 118 biur w 42 krajach. Do grona kluczowych klientów agencji należą w Polsce m.in.: PKO BP, Nestle, Auchan, Peugeot i Polkomtel SA. Jim Heekin, prezes Euro RSCG Worldwide, wspominał już w styczniu br. o tym, że powstanie nowa sieć, która będzie prowadzona przez George'a Gallate'a, długoletniego menedżera Euro RSCG (prowadził m.in. jeden z największych budżetów obsługiwanych przez sieć - koncern Intel) i CEO Euro RSCG Interaction. Szacuje się, że przychody Euro RSCG 4D będą stanowić ok. 50 proc. przychodów całej grupy Euro RSCG. Nowa marka została zarejestrowana na początku marca br. w US Patent and Trademark. Sieć Euro RSCG Worldwide zastrzegła ją dla szeroko rozumianych usług z zakresu marketingu i reklamy, w tym konsultingu marketingowego, corporate identity, public relations oraz działań marketingu bezpośredniego i interaktywnego. (JP, "Advertising Age")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.