Agencja Czteryczwarte współpracuje z mBankiem

Agencja reklamowa Czteryczwarte rozpoczyna obsługę mBanku w zakresie usług BTL. Współpraca będzie dotyczyła opracowania merytorycznego i graficznego materiałów promocyjnych i...

Agencja reklamowa Czteryczwarte rozpoczyna obsługę mBanku w zakresie usług BTL. Współpraca będzie dotyczyła opracowania merytorycznego i graficznego materiałów promocyjnych i akcydensów. "Szukaliśmy firmy, która potrafi zrozumieć i graficznie przedstawić filozofię mBanku. Rozpoczynamy współpracę, aby realizować założenia ewolucji naszej komunikacji z klientami" - powiedział Paweł Kucharski, wicedyrektor ds. marketingu i rozwoju biznesu. Główne gałęzie specjalizacji firmy Czteryczwarte związane są z ofertą agencji reklamowej i studia design. Wśród klientów agencji były dotychczas między innymi firma Coty Polska i warszawskie Radio PiN. (PR)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.