Lowe GGK regionalnym centrum dla Provident SA i niektórych marek Nestle

Warszawski oddział agencji Lowe GGK będzie odpowiedzialny za pracę dla Providenta na trzech dodatkowych rynkach: czeskim, słowackim i węgierskim. "Dotychczas...

Warszawski oddział agencji Lowe GGK będzie odpowiedzialny za pracę dla Providenta na trzech dodatkowych rynkach: czeskim, słowackim i węgierskim. "Dotychczas w Warszawie było regionalne centrum, jesli chodzi o kreację dla tego klienta - powiedział John van Kannel, dyr. generalny Lowe GGK. - Teraz zaś w całości przejmujemy odpowiedzialność za Providenta w regionie". Dodał, że do pracy nad tym klientem w regionie poszukiwane są dwie osoby do działu client service, rozpatrywanych jest kilka kandydatur, ostateczny wybór jest spodziewany w ciągu kilku tygodni. Provident to brytyjska firma zajmująca się udzielaniem pożyczek w domu klienta. Agencja przekształca się także stopniowo w regionalne centrum, jeśli chodzi o obsługę Nestle. Pierwszą pracą, jaka została wykonana poza terytorium Polski, jest reklama czeskiej marki Delisa, na potrzeby której adaptowana będzie kampania wykonana w Polsce dla marki Princessa. "Jest to wstęp - podkreślał van Kannel. - W planach jest poszerzenie naszej regionalnej odpowiedzialności za niektóre marki Nestle". Szczegóły tej współpracy nie zostały na razie ujawnione. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.