Agencja 2PR rozpoczęła stałą współpracę z firmą Miele

Agencja 2PR odpowiada za stworzenie nowej strategii komunikacji i realizację wszystkich działań public relations marki Miele. Agencja 2PR została wybrana...

Agencja 2PR odpowiada za stworzenie nowej strategii komunikacji i realizację wszystkich działań public relations marki Miele. Agencja 2PR została wybrana po przetargu, w którym uczestniczyły trzy agencje. Miele podejmuje współpracę z 2PR w związku z decyzją przeprowadzenia w tym roku intensywnych działań marketingowych, które na tym etapie nie są ujawniane (wiadomo jedynie, że na czerwiec br. zaplanowana jest konferencja prasowa Miele). Umowa z 2PR obecnie podpisana jest do końca tego roku z opcją przedłużenia. Miele jest producentem wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego, sprzętu profesjonalnego i kuchni do zabudowy. Firma istnieje od 1899 r. Agencja 2PR powstała w 2002 r. Jej dotychczasowi klienci to m.in.: Lavazza (dla Elite Cafe), Gedeon Richter Ltd, InterCharm Polska, Radio PiN 102 FM, Monolith Films, Jysk Polska, "notes.na.sześć.tygodni" Fundacji Nowej Kultury "Bęc Zmiana". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.