Russell odpowiada za kreację reklam nowych planów telefonicznych TP

Agencja reklamowa DDB Warszawa przygotowała kampanię dla Telekomunikacji Polskiej SA, której celem jest poinformowanie o nowych planach telefonicznych, zainteresowanie nimi...

Agencja reklamowa DDB Warszawa przygotowała kampanię dla Telekomunikacji Polskiej SA, której celem jest poinformowanie o nowych planach telefonicznych, zainteresowanie nimi klientów i zachęcenie do ich zamówienia. Dzięki nowemu abonamentowi można rozmawiać we wszystkie wieczory i weekendy za darmo. Kampanii towarzyszy hasło "Rozmawiaj do woli". Komunikat reklamowy adresowany jest do osób w wieku 25-45 lat, mieszkających w miastach, o zarobkach powyżej średniej. Za kreację spotów reklamowych odpowiada Peter Russell, dyr. kreatywny DDB Warszawa. Obsługą budżetu mediowego zajął się Initiative Warszawa. Film reklamowy przygotowało studio Banana Split. Szczegóły dotyczące mediaplanu i wysokości budżetu nie zostały podane. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.