Reklamy Pantene wyprodukowało tureckie studio A&A Stambuł

Agencja reklamowa Grey Worldwide Warszawa skorzystała z usług tureckiego domu produkcyjnego A&A Stambuł przy produkcji filmu reklamowego marki Pantene Pro-V...

Agencja reklamowa Grey Worldwide Warszawa skorzystała z usług tureckiego domu produkcyjnego A&A Stambuł przy produkcji filmu reklamowego marki Pantene Pro-V Lśniący Kolor (o relaunchu produktu i planach wsparcia marketingowego informowaliśmy w DS "MMP" z 26 marca br.). Spot reklamowy został przygotowany przez francuską ekipę filmową w składzie: Jonathan Lennard, reżyseria, i Olivier Cocaul, zdjęcia. Autorem koncepcji kreatywnej jest Katarzyna Batogowska, creative supervisor, która koordynuje pracę zespołów kreatywnych pracujących dla Pantene w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Celem kampanii jest poinformowanie konsumentów o nowej formule produktu. Spot reklamowy składa się z dwóch części, z których pierwsza trwa 30 sekund, a druga 20 sekund. Kampania będzie prowadzona w TVP oraz w prasie. Za budżet mediowy odpowiada MediaCom Warszawa. Spot reklamowy emitowany w Polsce będzie prawdopodobnie adaptowany na innych rynkach regionu. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.