Kampania Peppermint dla Skody Fabii Sedan

Agencja Peppermint przygotowała kampanię promocyjno-wizerunkową dla Skody Fabii Sedan. Kampania potrwa od 5 do 25 kwietnia, towarzyszy jej hasło: "Skoda...

Agencja Peppermint przygotowała kampanię promocyjno-wizerunkową dla Skody Fabii Sedan. Kampania potrwa od 5 do 25 kwietnia, towarzyszy jej hasło: "Skoda Fabia Sedan. Coś w niej drzemie". Zadaniem kampanii jest wzrost świadomości marki Skoda Fabia z nadwoziem typu sedan - samochodu z obszernym bagażnikiem. Kampania realizowana jest w prasie: "Gazeta Wyborcza", "Super Express", "Newsweek", "Wprost", TV-guide'y. Przygotowano także 30-sekundowy spot radiowy, który będzie emitowany w PR3, Radiu Zet, RMF FM oraz stacjach lokalnych. Layouty prasowe i spot radiowy wykorzystują motyw dziecięcej zabawy w Indian. Akcja rozgrywa się w bagażniku skody fabii sedan. Zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Carat Polska. Peppermint zyskał budżet tego projektu po przetargu. Główną agencją ATL Skody pozostaje PZL, jednak klient na niektóre projekty rozpisuje także przetargi. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.