Agora wyda kwartalnik wnętrzarski o kuchniach i łazienkach

Agora SA wyda na przełomie kwietnia i maja nowy kwartalnik wnętrzarski. W całości będzie poświęcony dwóm głównym tematom: kuchni i...

Agora SA wyda na przełomie kwietnia i maja nowy kwartalnik wnętrzarski. W całości będzie poświęcony dwóm głównym tematom: kuchni i łazience. Magazyn pod tytułem "Studio Kuchnie i Łazienki" ukaże się w początkowym nakładzie 60-70 tys. egzemplarzy. Jego objętość wyniesie ok. 150 stron, cena 9,9 zł. "Nasz nowy magazyn pozycjonujemy na górnej półce, o czym świadczy kilka elementów, jak dobór prezentowanych wnętrz, szata graficzna, papier wysokiej jakości" - powiedział Adam Wilk, dyrektor wydawniczy w pionie czasopism Agory SA, odpowiedzialny m.in. za magazyny wnętrzarskie. Grupą docelową kwartalnika "Studio Kuchie i Łazienki" mają być osoby zamożne, które urządzają, wyposażają, przebudowują kuchnię i łazienkę. Magazyn będzie podzielony na trzy części: prezentacyjną (w pierwszym numerze 12 kuchni i 8 łazienek), rynkową oraz poradnikową. Redaktorem naczelnym "Studia" została Magdalena Stopa, autorem szaty graficznej jest Artur Matulaniec. Promocja "Studia" obejmie media Agory: "Gazetę Wyborczą", czasopisma, internet. Agora w segmencie wnętrzarsko-budowalnym wydaje miesięczniki "Cztery Kąty" i "Ładny Dom". W przyszłości planowane są wspólne akcje promocyjne "Studia" i "Czterech Kątów". Ostatnio pion czasopism Agory wydał dwa katalogi: "Katalog Projektów Ogrodów" z logo miesięcznika "Ogrody" i "Katalog Samochodów" z logo miesięcznika "Auto+". (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.