Polfa Pabianice wprowadza Minesulin, szykuje nowy lek OTC

Firma farmaceutyczna Polfa Pabianice wprowadza na rynek nowy lek przeciwbólowy i przeciwzapalny Minesulin. Marka należy do kategorii leków na receptę...

Firma farmaceutyczna Polfa Pabianice wprowadza na rynek nowy lek przeciwbólowy i przeciwzapalny Minesulin. Marka należy do kategorii leków na receptę (Rx). "W komunikacji zastosowaliśmy klasyczne narzędzia marketingowe związane z lekami Rx, m.in. direct mailing do lekarzy" - powiedziała Jolanta Haładaj, kierownik produktu. Budżet działań nie został ujawniony. Strategia marketingowa Minesulinu została przygotowana przez dział marketingu Polfy Pabianice i agencję reklamową B&J. W najbliższych miesiącach pabianicka firma chce wprowadzić nowy lek OTC (dostępny bez recepty), ale nie ujawnia szczegółów. Obecnie przygotowywana jest strategia wsparcia tego produktu. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.