Kreatywni Wieden & Kennedy założyli agencję 72 and Sunny

John Boiler, Glenn Cole i Robert Nakata, byli kreatywni z agencji reklamowej Wieden & Kennedy, wraz z Gregiem Perlotem, poprzednio...

John Boiler, Glenn Cole i Robert Nakata, byli kreatywni z agencji reklamowej Wieden & Kennedy, wraz z Gregiem Perlotem, poprzednio dyrektorem ds. reklamy w firmie Microsoft, założyli nową agencję pod nazwą 72 and Sunny. Wszyscy założyciele pracowali razem, kiedy Microsoft był klientem Wieden & Kennedy. Plany agencji zakładają, że będzie się ona koncentrować na dostarczaniu serwisu nie tylko reklamowego, ale również designerskiego. "Mamy doświadczenie w budowaniu silnych globalnych brandów. Teraz chcemy robić dokładnie to samo z mądrymi firmami, które mają wielkie aspiracje" - powiedział Boiler. Nakata będzie szefem biura 72 and Sunny w Amsterdamie, a Cole i Perlot pokierują biurem w El Segundo. Klientami 72 and Sunny są drużyna koszykówki Portland Trail Blazers, telewizja kablowa USA Network i holenderska firma Bugaboo. ("BrandRepublic")

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.