Cezary Kołodziejczyk prezesem zarządu w spółce Irena Eris

Cezary Kołodziejczyk pełni od 1 kwietnia funkcję prezesa zarządu firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA. Zastąpił na tym stanowisku...

Cezary Kołodziejczyk pełni od 1 kwietnia funkcję prezesa zarządu firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA. Zastąpił na tym stanowisku Henryka Orfingera, który nadal będzie pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej spółki. Orfinger kierował firmą od początku jej istnienia, kiedy wraz z żoną Ireną Eris założył firmę Eris. Decyzja o rezygnacji ze stanowiska jest związana z działalnością Orfingera w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych - jest on przewodniczącym rady głównej, z jego inicjatywy powstał Polski Związek Pracodawcow Branży Kosmetycznej, którego jest prezesem. Dalsze łączenie kilku funkcji okazało się niemożliwe ze względów organizacyjnych i czasowych. Irena Eris nadal pełni dotychczasową funkcję dyrektora ds. rozwoju.

Cezary Kołodziejczyk dotychczas był dyrektorem ds. rynku i członkiem zarządu, z firmą jest związany od 4 lat. Jego dotychczasowe stanowisko powierzono Irenie Makarewicz, która jest w firmie nową osobą. Przez ostatnie 7 lat była dyrektorem ds. sprzedaży na rynki Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Masonite. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.