Visit.pl nowym klientem agencji public relations MagnifiCo

Firma Visit.pl specjalizująca się w turystyce przyjazdowej do Polski została nowym klientem agencji public relations MagnifiCo. Karolina Siudyła-Koc, właścicielka MagnifiCo,...

Firma Visit.pl specjalizująca się w turystyce przyjazdowej do Polski została nowym klientem agencji public relations MagnifiCo. Karolina Siudyła-Koc, właścicielka MagnifiCo, powiedziała, że potrzeba PR-owego uaktywnienia Visit.pl związana jest z wejściem Polski do UE i wiążącą się z tym większą aktywnością cudzoziemców, którzy wszystkie sprawy logistyczne związane z przyjazdem do Polski będą mogli załatwiać za pośrednictwem www.visit.pl. Nagłaśnianie istnienia i funkcji Visit.pl ma objąć media branżowe, informatory i przewodniki turystyczne. Visit.pl działa od 2000 r. Za swój priorytet uznaje zaawansowane technologie teleinformatyczne w obsłudze klienta i organizacji pracy biura. MaginifiCo obsługuje m.in. Western Union, "Aktivist", "Exklusiv", impresariat CallTheCrew. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.