Euro RSCG 4D przygotowało promocję dla LU Polska

Agencja Euro RSCG 4D przygotowała promocję konsumencką dla Delicji pod hasłem "Znajdź skarb w Delicjach". W paczkach Delicji zostało ukrytych...

Agencja Euro RSCG 4D przygotowała promocję konsumencką dla Delicji pod hasłem "Znajdź skarb w Delicjach". W paczkach Delicji zostało ukrytych 200 tys. srebrnych i 5 tys. złotych bransoletek. Dodatkowo do wygrania jest 12 cennych kolii z brylantami - aby wziąć udział w ich losowaniu, należy przesłać cztery kody kreskowe z opakowań produktu. Losowania będą odbywać się co wtorek od 27 kwietnia do 13 lipca br. Promocja jest komunikowana poprzez naklejki na produktach oraz silnie wspierana przez materiały POS (plakaty, ulotki), które przygotowała agencja Euro RSCG 4D. Akcja jest także wspierana kampanią telewizyjną i radiową autorstwa Euro RSCG New Europe. Promocja będzie trwać do 30 listopada br. Producentem Delicji jest LU Polska. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.