Oceniaj usługi warszawskich firm w nowym serwisie „Życia Warszawy”

Redakcja online "Życia Warszawy" uruchomiła nowy serwis Firmosfera.pl skierowany do warszawskich przedsiębiorców i konsumentów.

Firmosfera.pl, sygnowana marką "Życia Warszawy", jest dostępna ze strony www.zyciewarszawy.pl. Jednocześnie jest też odrębnym serwisem.
Działalność serwisu Firmosfera.pl to usługi dla przedsiębiorców na poziomie podstawowym - firmy mogą bezpłatnie dodać w wybranej kategorii właściwej dla swojej branży dane kontaktowe, lokalizację na mapie, godziny otwarcia oraz na poziomie rozszerzonym (płatnym) mają do dyspozycji rozwiązania, takie jak: możliwość wysyłania newsletterów z informacjami o nowościach oraz uatrakcyjnienie prezentacji w serwisie poprzez dodanie filmów, plików audio lub zdjęć panoramicznych, przygotowanych przez agencję Fotorzepa, które pozwalają na wirtualne zwiedzanie sklepu, galerii handlowej czy restauracji. W ramach opcji płatnej możliwe są także różne formy reklamy i wyróżnienia obecności w serwisie konkretnej firmy.
Wszystkie usługi dla konsumentów są dostępne bezpłatnie - klienci będą mogli wyszukiwać interesujące ich firmy, komentować je i oceniać, a także polecać innym.
Firmosfera.pl planuje również stworzenie społeczności wokół serwisu. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł komentować i oceniać usługi firm z Warszawy i okolic, a tym samym tworzyć cenny przewodnik po najlepszych firmach w Warszawie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.