"R JAK REMONT" Đ NAJNOWSZY TYTUŁ WYDAWNICTWA MURATOR

Wydawnictwo Murator uruchomiło właśnie nowy tytuł. Kwartalnik "R jak remont" jest na rynku od soboty, 17 marca br. Jest to...

Wydawnictwo Murator uruchomiło właśnie nowy tytuł. Kwartalnik "R jak remont" jest na rynku od soboty, 17 marca br. Jest to już 33. tytuł w ofercie reklamowej wydawnictwa, którą tworzą miesięczniki ("Murator", "Architektura", "Dobre Wnętrze", "M jak mieszkanie"), informatory, katalogi oraz wydania specjalne. "R jak remont" ukazał się w nakładzie 150 tys. egzemplarzy. Ma niską cenę Đ 2,9 zł. Podręczny, mały format A5, objętość Đ 84 strony. Pismo jest adresowane do wszystkich, którzy chcą remontować mieszkanie lub niektóre jego pomieszczenia. Kwartalnik redaguje i przygotowuje redakcja miesięcznika "M jak mieszkanie" na czele z redaktor naczelną Iloną SzajkowskąĐDziewięcką. Wejściu "R jak remont" nie towarzyszy zewnętrzna promocja. (KP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.