Bases wprowadza narzędzia rozpoznawania problemów marketingowych

Firma badawcza ACNielsen Bases wprowadza na rynek również w Polsce narzędzie o nazwie IntroScape - platformę analityczną stworzoną po to,...

Firma badawcza ACNielsen Bases wprowadza na rynek również w Polsce narzędzie o nazwie IntroScape - platformę analityczną stworzoną po to, aby pomagać marketerom rozwijać nowe inicjatywy na rynkach konsumenckich. Analizy mają zwiększać możliwości rozpoznawania problemów marketingowych związanych z pozycjonowaniem marki, tworzeniem reklamy, opakowaniem i działaniami w punkcie sprzedaży. Podstawą nowej metody jest model, który opisuje proces adaptacji nowych produktów przez konsumentów. IntroScape został stworzony przy współpracy z wybranymi grupami marketerów produktów konsumenckich. Platforma IntroScape tworzona była przez blisko dwa lata. Biuro ACNielsen Bases w Warszawie, pierwsze w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, powstało pod koniec zeszłego roku. Specjalizuje się w prognozowaniu wielkości sprzedaży i doradztwie przy wprowadzaniu produktów w naszym regionie - w Polsce, Rosji i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Pracownicy biura koordynują także niektóre badania w krajach Azji Środkowo-Wschodniej. Biurem kieruje Marcin Penconek, client service director, wspólnie z Celine Greną, client service managerem Bases w regionie EMEA. (JP)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.