Headz zwiększa ofertę nośników na trasach narciarskich

Agencja reklamowa Headz Marketing Partner zwiększa sieć nośników na trasach narciarskich do 178. Nośniki mountain boards po raz pierwszy pojawiły...

Agencja reklamowa Headz Marketing Partner zwiększa sieć nośników na trasach narciarskich do 178. Nośniki mountain boards po raz pierwszy pojawiły się w poprzednim sezonie zimowym, ale było ich tylko 27 - w dwóch miejscowościach: Szczyrk i Korbielów. Obecna sieć 178 nośników jest zlokalizowana także m.in. w Wiśle, Białce, Bukowinie i Zwardoniu. Mountain boards są dostępne w pięciu rozmiarach, standardowych dla nośników outdoorowych. Sama konstrukcja jest wzorem zastrzeżonym i nie stanowi zagrożenia dla narciarzy nawet w przypadku zderzenia. Agencja deklaruje, że rozmieszcza nośniki na trasach na zasadach wyłączności. Tablice dają pewne możliwości targetowania, m.in. część z nich jest umieszczona przy szkółkach narciarskich dla dzieci. W ub.r. tablice mountain board wykorzystywała Toyota Motor Poland. Headz Marketing Partner oferuje też marketerom usługę brandowania karnetów na wyciągi, planuje także instalacje innych rodzajów nośników w ośrodkach narciarskich. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.