Rockwool Polska realizuje program lojalnościowy

Firma marketing services Euro RSCG Marketing House wspólnie z Euro RSCG 4D zrealizowała dla Rockwool Polska, producenta materiałów izolacyjnych z...

Firma marketing services Euro RSCG Marketing House wspólnie z Euro RSCG 4D zrealizowała dla Rockwool Polska, producenta materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej, program lojalnościowy pod hasłem "RockTeam". Jest skierowany do partnerów handlowych i potrwa do czerwca 2007 roku. Organizatorzy zakładają, że weźmie w nim udział ponad 600 osób. Komunikacja z uczestnikami programu odbywa się poprzez: stronę WWW, wysyłany raz w miesiącu newsletter, serwisy i konkursy SMS, teasery zapowiadające i przypominające o kolejnych wydarzeniach w programie, a także kwartalnik "RockInfo" - gazetkę klubową. Przez cały czas trwania programu czynna jest też infolinia. Dla uczestników programu "RockTeam" organizowane będą różnego rodzaju eventy rozrywkowo-integracyjne, a także szkolenia indywidualne i grupowe. (AMS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.