Andrzej Muszyński rozpoczyna prace produkcyjne związane z kontentem TV

Andrzej Muszyński, do niedawna prezes Magna Global Polska (MGP), zakłada własną firmę, która zajmie się przygotowywaniem kontentu telewizyjnego powiązanego z...

Andrzej Muszyński, do niedawna prezes Magna Global Polska (MGP), zakłada własną firmę, która zajmie się przygotowywaniem kontentu telewizyjnego powiązanego z polityką komunikacyjną marketerów. - Liczę, że w pierwszym roku działalności moja firma będzie miała co najmniej 10 mln zł obrotów - deklaruje szef projektu. Tego typu projektami zajmuje się m.in. Magna Entertainment, spółka-córka MGP, którą do końca roku kieruje Muszyński. Magna Entertainment uczestniczyła w produkcji takich seriali, jak: "Warto kochać" (TVP) i "Fala zbrodni" (Polsat), a ostatnio przy filmie kinowym "Dlaczego nie". Nowa firma Andrzeja Muszyńskiego nie ma jeszcze nazwy. Pracuje już jednak nad kilkoma projektami producenckimi. Jednym z nich jest 14-odcinkowy serial z gatunku political fiction "Ekipa". Serial wyreżyseruje Agnieszka Holland. Prawdopodobnie serial pojawi się w ramówce jednej z dużych stacji jesienią 2007 r. "Ekipa" powiązana będzie z innymi projektami, m.in. kontentem VoD - wideo na żądanie. Eksperymentalnie płyty DVD z odcinkami serialu mają być dołączane przed emisją telewizyjną do wydań jednego z dzienników ogólnopolskich. Firma pracuje też nad cyklicznym formatem rozrywkowym, w którym niestandardowo eksponowane będą brandy marketerów. O zmianach w Magna Global Polska pisaliśmy w DS "MMP" z 6 października br. (JN, PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.