Vectra wprowadza do oferty telewizję cyfrową

Operator kablowy Vectra wprowadza do swojej oferty telewizję cyfrową. Do końca roku w zasięgu nowej usługi znajdzie się 100 tys....

Operator kablowy Vectra wprowadza do swojej oferty telewizję cyfrową. Do końca roku w zasięgu nowej usługi znajdzie się 100 tys. gospodarstw domowych z sześciu miast województwa śląskiego. Przejście na telewizję cyfrową Vectry nie będzie się wiązało z dodatkowymi kosztami dla abonentów. Pierwsi abonenci będą mogli korzystać z telewizji cyfrowej od 17 listopada br. Do końca 2007 roku usługa będzie dostępna w 13 miastach Polski i obejmie zasięgiem ponad 330 tys. gospodarstw domowych. W pierwszej połowie 2007 roku Vectra udostępni kolejne usługi, jak video on demand (wideo na żądanie) czy personal video recording (osobista nagrywarka programów TV). W 2007 r. abonenci będą mogli też korzystać z telewizji HD (wysokiej rozdzielczości). Sieć Vectra ma obecnie 630 tys. klientów. (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.