Sales Link promuje owoc kaki persimon

Agencja fieldmarketingowa Sales Link promuje owoce kaki persimon. Jest to projekt realizowany dla hiszpańskiego Zrzeszenia Producentów Regionu Crdop Kaki Ribera...

Agencja fieldmarketingowa Sales Link promuje owoce kaki persimon. Jest to projekt realizowany dla hiszpańskiego Zrzeszenia Producentów Regionu Crdop Kaki Ribera del Xuquer. Celem prowadzonych działań jest promocja owocu kaki persimon w Polsce, zachęcenie do zakupu i informacja o możliwościach zastosowania. Animacje zaplanowano na cztery weekendy i obejmą one sieci supermarketów: Real, Geant, Makro, wybrane sklepy Kaufland i potrwają do połowy listopada br. W ramach akcji promocyjnej agencja Sales Link realizuje działania degustacyjne i animacyjne, przygotowała również materiały POS, tj. stand, plakat, strój hostess i ulotki. Projekt jest realizowany w wyniku przetargu, w którym brały udział także dwie inne agencje marketingowe. (TW)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.