McDonald's wzmacnia wizerunek, przedstawia siebie jako interesującego pracodawcę

Sieć restauracji fast food McDonald's Polska w najnowszej kampanii wizerunkowej przedstawia siebie jako interesującego pracodawcę oferującego możliwość rozwoju zawodowego i...

Sieć restauracji fast food McDonald's Polska w najnowszej kampanii wizerunkowej przedstawia siebie jako interesującego pracodawcę oferującego możliwość rozwoju zawodowego i ciekawej kariery. W kampanii wzięli udział pracownicy korporacji - kierownicy i licencjobiorcy restauracji, ze znaczącym dorobkiem zawodowym w strukturach McDonald's, którzy budują wizerunek marki. Osoby biorące udział w reklamach opowiadają o tym, co zawdzięczają pracy w korporacji. Kampania potrwa do końca listopada br. Reklamy obejmą tygodniki, dodatki do dzienników oraz miesięczników. Realizacją działań reklamowych zajęła się agencja DDB Warszawa oraz dom mediowy Optimum Media OMD. Kampania jest elementem działań globalnych prowadzonych przez marketera. Osoby rozpoczynające pracę w restauracjach otrzymują pensję brutto w wysokości 1400 zł. Pensje mogą różnić się w zależności od regionu. (MKS)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.