Aster Firmą Roku w konkursie branżowym HBO Polska

Podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej w Zakopanem wręczono nagrody w konkursie Menedżer Roku 2006 organizowanym przez HBO Polska. Menedżerem...

Podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej w Zakopanem wręczono nagrody w konkursie Menedżer Roku 2006 organizowanym przez HBO Polska. Menedżerem Roku w kategorii inwestycje i rozwój został Piotr Walter, prezes TVN. Nagrodę przyznano za spektakularne działania inwestycyjne i dynamiczny rozwój TVN. Joanna Pasynkiewicz, członek zarządu firmy Aster i dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Aster, otrzymała tytuł Menedżera Roku 2006 w kategorii sprzedaż i marketing. Nagrodę przyznawano za wprowadzenie na rynek skutecznych rozwiązań w dziedzinie sprzedaży i marketingu oferowanych produktów. Arnaud de Villeneuve, prezes Canal Plus Cyfrowego, otrzymał Złotego Jupitera w kategorii produkt i oferta, przyznawanego za wprowadzenie atrakcyjnego produktu w zakresie oferty programowej i usług. Maciej Sojka, prezes ITI Neovision, wygrał w kategorii technologia i innowacje za wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tytuł Firmy Roku otrzymał Aster, nagrodę odebrał Janusz Arciszewski, prezes firmy (nagroda Menedżer Roku 2006 w kategorii firma roku). Nagrodę przyznano za najbardziej wszechstronny i dynamiczny rozwój firmy w obszarach: technologii, inwestycji oraz skutecznych działań sprzedaży i marketingu. Tygodnik "Media i Marketing Polska" jest partnerem mediowym konkursu. Pozostali partnerzy mediowi tegorocznej edycji to: "Forbes", "Infotel", Onet.pl, "Telekabel", TV Biznes, "TV Sat Magazyn" i "The Warsaw Voice". (PM)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.