UPS buduje wizerunek w kampanii internetowej

Firma kurierska UPS rozpoczęła kampanię wizerunkową w internecie. Celem jest przedstawienie UPS jako eksperta w usługach kurierskich i logistycznych. Przekaz...

Firma kurierska UPS rozpoczęła kampanię wizerunkową w internecie. Celem jest przedstawienie UPS jako eksperta w usługach kurierskich i logistycznych. Przekaz zwraca uwagę na niezawodność firmy, jej wielkość, zasięg i zaawansowanie technologiczne. Kampania potrwa do końca listopada. Przygotowała ją agencja interaktywna Zentropy Partners. Kampania wykorzystuje niestandardowe formy, jak choćby billboard welcome screen, m.in. z animacjami zawierającymi nakręcone sceny z kurierem. Mediaplan uwzględnia m.in. serwisy: Onet (Biznes, Pieniądze), Gazeta.pl, PB.pl, Computerworld.pl, Biznespolska.pl, e-prawnik.pl, GazetaPrawna.pl oraz reklamę w Google.pl. Kampania internetowa jest dopełnieniem działań prowadzonych w prasie (kampanię prasową przygotowały McCann Erickson Polska i Universal McCann). (MG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.