Orlen nagradza w specjalnym konkursie Radia Zet

Do końca listopada br. potrwa specjalnie przygotowany dla PKN Orlen konkurs Radia Zet. Słuchacze stacji od poniedziałku do piątku mogą...

Do końca listopada br. potrwa specjalnie przygotowany dla PKN Orlen konkurs Radia Zet. Słuchacze stacji od poniedziałku do piątku mogą wygrać darmowe tankowanie przez cały rok na stacjach Orlen. Uprawnia ich do tego karta na paliwo Verva o wartości 3 tys. zł. Codziennie po godz. 18 pada pytanie konkursowe z dziedziny motoryzacji. Wygrywa ten, kto najszybciej przyśle SMS-em prawidłową odpowiedź. Dodatkowo co dwa tygodnie w piątek losowana jest nagroda główna - paliwo Verva za 10 tys. zł. W losowaniu biorą udział SMS-y z kodami, które znajdują się na specjalnych zdrapkach. Zdrapki te otrzymuje się, gdy zatankuje się paliwo za min. 60 zł. Dzięki zdrapkom można też - już bezpośrednio na stacjach Orlenu - wygrać Hondę CR-V, kartę na paliwo o wartości 100 zł, smycz z logo Verva lub kolejny los. Konkurs na antenie Radia Zet jest wsparciem i uzupełnieniem działań marketingowych prowadzonych przez marketera na własnych i patronackich stacjach benzynowych. Pomysłodawcą konkursu antenowego jest dział akcji specjalnych Radia Zet. PKN Orlen oprócz plansz sponsorskich przy konkursie ma również na antenie stacji własne spoty reklamowe i animacje zachęcające do udziału w zabawie. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.