Radioinfor.pl zmienia ramówkę i oprawę dźwiękową

Internetowa rozgłośnia Radioinfor.pl (Grupa Wydawnicza "Infor") od najbliższego poniedziałku zmienia ramówkę i oprawę dźwiękową. W programie stacji pojawi się więcej...

Internetowa rozgłośnia Radioinfor.pl (Grupa Wydawnicza "Infor") od najbliższego poniedziałku zmienia ramówkę i oprawę dźwiękową. W programie stacji pojawi się więcej audycji specjalistycznych skierowanych do różnych grup zawodowych. Zwiększona zostaje liczba informacji. W porannym paśmie między godz. 8.30 a 11.30 nadawane będą przeglądy prasy, w tym biznesowej, komentarze giełdowe i walutowe, felietony i rozmowy z ekspertami. Gośćmi "Rozmowy dnia" będą specjaliści od gospodarki, finansów, a także przedstawiciele organizacji rządowych i pozarządowych. Między 13 a 16 stacja nadawać będzie głównie programy poradnicze, adresowane m.in. do księgowych, kadrowych itp. Większość audycji będzie powtarzana w weekendy oraz w dni powszednie (wieczorami i w nocy). Radioinfor.pl zmienia także hasło pozycjonujące. Nowe "Radioinfor.pl - prawo, gospodarka, muzyka" ma celniej definiować zawartość programową rozgłośni. Partnerem merytorycznym stacji, która nadaje od pół roku, jest "Gazeta Prawna". Przy tworzeniu audycji specjalistycznych współpracują także redakcje innych tytułów Inforu, m.in. miesięcznika "Manager Magazin", "Personel i Zarządzanie". Wprowadzanym zmianom towarzyszy akcja promocyjna obejmująca m.in. "Gazetę Prawną", kilkanaście czasopism Inforu, portal infor.pl i strony internetowe gazetaprawna.pl. Kreację kampanii Infor przygotował we własnym zakresie. (BG)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.